| Sport | Rally Obedience |
|---|---|
| Event type | Race |
| Classes | RO-Z, RO1, RO2 |
| Event date | 17.10.2026 |
| Deadline | 01.10.2026 |
| Registered | 3 / 30 |
| Venue | Klíčany |
| Surface | Outdoor - Grass |
| Judge | Freibauerová Jitka |
| Steward | |
| Organizer | Náhlík Simona (CZ) (email available after signing in) |
| Price | 650 Kč Non-member / 520 Kč Member |
ZÁVOD DVOJIC V RALLY OBEDIENCE v Klíčanech
Přijďte si užít den plný týmové spolupráce, dobré nálady a Rally Obedience trochu jinak – tentokrát ve dvojicích!
Termín: 17.10.2026
Místo konání: venkovní plac (tráva) v Klíčanech
Rozhodčí: Jitka Freibauerová
Otevřené kategorie: RO-Z • RO1 • RO2 •
Kapacita: 40 týmů
Začátek : 8:00 - 9:00 (bude upřesněno)
Pořadatel: Simona Náhlík, Psí škola Klíčany (kontakt: simona@nahlik.cz , tel. 734 765 331)
Startovné : 520,-Kč pro členy KO CZ/ pro nečleny 650,-Kč
Uzávěrka přihlášek: 1.10.2026 nebo do naplnění kapacity. Časový harmonogram bude upřesněn po uzávěrce přihlášek.
Platební údaje: každý přihlášený tým dostane email s platebními údaji. Do poznámky při placení uvádějte vaše jméno, kategorii a tel. číslo. Číslo účtu: 3067831013/3030 Přihláška je platná až po zaplacení startovného. Startovné je nevratné, do uzávěrky lze převést na náhradníka.
Jak přihlásit dvojici: do mailu (simona@nahlik.cz ) uveďte: název dvojice, jméno druhého týmu.
Pravidla závodu dvojic
Vyhlášeny budou 1.–3. místo závodu dvojic.
Podmínky účasti: závodu se mohou účastnit pouze klinicky zdraví psi. Háravé feny hlaste pořadateli předem. Účastník odpovídá za škody způsobené svým psem.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu harmonogramu
Účastníci musí mít vystavenou výkonnostní knížku pro RO. Pokud tým nemá ve výkonnostní knížce potvrzenou identifikaci psa, je nutné s sebou navíc vzít průkaz původu či výkonnostní průkaz pro psa bez PP.
Přihlášením na závod dává každý účastník souhlas se zpracováním osobních údajů pořadateli a klubu Obedience CZ, nutných k jeho registraci a evidenci výsledků na webu Klubu Obedience CZ.
Veterinární podmínky: všichni psi, kteří se účastní dané akce, musí být klinicky zdraví. Psi musí být v imunitě proti vzteklině. Očkování proti vzteklině se považuje za platné 21 dnů ode dne, kdy bylo provedeno základní očkování nebo ode dne přeočkování v případě, že byla očkovací látka podána během doby platnosti uvedené výrobcem předchozí očkovací látky.
| Handler | Dog | Breed | Class |
|---|---|---|---|
|
Paid
Vonášková Kateřina (CZ)
|
Amy Velké překvapení | Australský Ovčák | RO1 |
|
Paid
Nováková Renata (CZ)
|
A lot of Dedication YnnaBBlack | Flat Coated Retriever | RO1 |
|
Paid
Štraufová Vendula (CZ)
|
Kaira | MIX | RO1 |